Dokonale zastrešia a poskytnú výborné tienenie

Garwin
Prečo sa hliníkové pergoly vyplatia

Hliníkové pergoly od Garwin výborne zastrešia vašu terasu a poskytnú dokonalé tienenie (môžete si užívať terasové posedenia bez ohľadu na počasie). Postaráme sa o ich moderný vzhľad a nadčasový dizajn. Samozrejmá je výborná odolnosť voči poveternostným podmienkam, ako aj vysokokvalitná povrchová úprava, ktorá prispieva k dlhoročnej životnosti pergoly – bez straty úžitkových vlastností, ako aj bez zmeny povrchu. Pri práci používame výhrade prvotriedny materiál od overených výrobcov. Pri návrhu aj montáži dbáme na každý detail. Aj preto naše hliníkové pergoly na mieru vynikajú nielen odolnosťou, ale aj stabilitou. Je iba na vás, či pergola bude súčasťou nehnuteľnosti alebo samonosná.

Garwin
Hliníkové pergoly pre váš maximálny komfort

Hliníkové pergoly nielenže zlepšia vzhľad vašej nehnuteľnosti a zvýšia jej architektonickú hodnotu, ale zároveň pozdvihnú komfort bývania. Kvalitné tienenie zaistí primeranú ochranu voči dotieravým slnečným lúčom aj kvapkám dažďa. Vašu terasu si tak môžete vychutnávať prakticky bez akýchkoľvek obmedzení.
Za obrovské pozitívum možno považovať minimálnu, resp. žiadnu údržbu. Hliník ako materiál nekoroduje a vďaka špeciálnej povrchovej úprave nedegraduje vplyvom počasia (čiže žiadne každoročné nátery, laky atď.). Nemusíte sa strachovať ani o vyblednutie či inú zmenu farby. Odtieň vašej pergoly sa v priebehu rokov nezmení. Keďže hliník je zároveň pevný, nevyžaduje si masívnu konštrukciu. Bonusom je aj nehorľavosť materiálu.

Hliníkové pergoly – moderné riešenie pre vašu terasu

Naše hliníkové pergoly sa ako okrasno-praktické prvky stanú modernými relaxačnými zónami pre celú rodinu. Ku každej spolupráci pristupujeme individuálne, a teda všetky naše produkty a služby (zimné záhrady, hliníkové ploty, posuvné dvere, hliníkové žalúzie, zasklenie terás a pod.) – vrátane hliníkových pergol realizujeme na mieru. Čiže sa nemusíte obávať, že sa pergola rozmerovo či vzhľadovo nehodí na vašu terasu. U nás je na prvom mieste spokojný zákazník, a preto sa vždy usilujeme dodať produkt, ktorý mu prinesie úžitok aj radosť. Nezabúdajte, že aktuálne sú hliníkové pergoly jednotkami na trhu, obzvlášť pre svoj inovatívny dizajn a už spomínané charakteristiky hliníka ako materiálu. Stanú sa praktickou dekoráciou, ktorú si zamiluje celá rodina. Ak neviete, aké riešenie pergoly bude pre vás najvhodnejšie, radi vám pomôžeme s výberom.

Ukážky našich prác