Zimné záhrady, ktoré oživia atmosféru vášho bývania

Garwin
Zimné záhrady ako domáce oázy relaxu

Zimné záhrady od Garwin sa postarajú o elegantné a zároveň praktické rozšírenie obytného priestoru vašej nehnuteľnosti. Stanú sa obľúbeným miestom všetkých členov domácnosti. Môžete si v nich vychutnávať jedlo, cvičiť, pracovať, oddychovať alebo sa venovať rozmanitým aktivitám. Vy sa budete kochať úžasným výhľadom a vaše rastliny zaiste poteší vyššia dávka prirodzeného svetla, obzvlášť v zimných mesiacoch.

Garwin
Garantujeme odborný návrh

Bonusom zimných záhrad nie je len zväčšenie úžitkovej plochy, ale aj získanie unikátneho priestoru, zvýšenie komfortu a oživenie atmosféry bývania. Sme experti na zimné záhrady, a teda všetky náležitosti s ich realizáciou môžete prenechať na nás.

Garantujeme odborný návrh na mieru aj montáž, s dôrazom na použitie prvotriedneho materiálu a profesionálnu remeselnícku prácu. Samozrejmé je primerané osvetlenie a vetranie prispôsobené vašim požiadavkám.

Vetranie aj na streche

Pomocou strešného okna aj na priehľadnej streche sa dá vyriešiť vetranie, výmenu vzduchu zabezpečia vetracie ventily na bočnej stene alebo na výškovom bode strešnej konštrukcie.

Skleníkový efekt je možné zmierniť napríklad multifunkčnými sklenenými konštrukciami. Je to taký povlak na skle, ktorý v značnej miere neznižuje množstvo prichádzajúceho svetla, avšak odráža/absorbuje infra žiarenie. Najčastejšie sa vyskytujúci je Stopsol sklená konštrukcia, ktorá znižuje cca 20% svetla, ale redukuje až 50% infra žiarenia.

Ukážky našich prác