Hliníkové žalúzie – kombinácia úžitkovosti a dizajnovosti

Garwin
Hliníkové žalúzie ako elegantný a praktický prvok

Hliníkové žalúzie sa v posledných rokoch zaradili medzi najpopulárnejšiu univerzálnu exteriérovú tieniacu techniku, keďže výborne zachytávajú priame vonkajšie svetlo a tým zaistia príjemnú klímu v interiéri. Eliminujú jeho prehrievanie, čo v letných mesiacoch zaiste oceníte. V zatvorenom stave sú schopné zadržať viac ako 90 % tepelnej energie a odtieniť až 85 % tepelného žiarenia. Okrem svetelnej regulácie sú výrobným termoregulačným prvkom. Sú charakteristické vynikajúcou tepelnou aj zvukovou izoláciou, dokonca disponujú schopnosťou zachytiť sálajúce vonkajšie teplo. Naše hliníkové žalúzie sa vyznačujú jednoduchým ovládaním aj údržbou. Zvládnu každodennú záťaž a elegantne dotvoria vzhľad každého rodinného domu, bytu i administratívnej a inej komerčnej budovy.

Garwin
Hliníkové žalúzie vynikajú úžasnou odolnosťou, stálosťou a pevnosťou

Hliníkové žalúzie vám vyrobíme na mieru. Používame materiály, ktoré spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy. Aj preto sú naše hliníkové žalúzie odolné voči vetru a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam, a to aj napriek ich pomerne nízkej hmotnosti. Špeciálna povrchová úprava prispieva k ich odolnosti voči chladu i teplote, ale aj voči opotrebovaniu. Nepodliehajú korózii ani pri prevádzke v prostredí so zvýšenou vlhkosťou. Uchovávajú si farebnú stálosť a nedochádza k ich deformácii vplyvom teplotných rozdielov.  Môžete si vyberať z niekoľkých moderných a atraktívnych dizajnov, ktoré skvele vyzerajú na každom okne, terase či zimnej záhrade. Hliníkové žalúzie sú zároveň považované za pomerne účinnú ochranu proti vlámaniu. Po zatiahnutí vám poskytnú želané súkromie, nemusíte sa obávať nevítaných zvedavých pohľadov susedov či ľudí idúcich po ulici.

Moderné hliníkové žalúzie v mnohých odtieňoch

Hliníkové žalúzie od Garwin predstavujú elegantný a vysoko funkčný prvok exteriérovej tieniacej techniky s výbornými úžitkovými parametrami a charakteristikami. Obrovská ponuka farieb a odtieňov zaručia, že si určite vyberiete hliníkové žalúzie, ktoré sa hodia k nehnuteľnosti a zároveň splnia vaše individuálne požiadavky a nároky. V Garwin robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám dodali hliníkové žalúzie presne podľa vašich predstáv. A to nielen žalúzie, ale aj ostatné naše produkty a služby – zimné záhrady, hliníkové ploty, zasklenie terás, posuvné dvere aj hliníkové pergoly. Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes. Tešíme sa na spoluprácu.