Spoľahlivé prekrytie bazéna, ktoré šetrí váš čas aj peniaze

Garwin
Spoľahlivé prekrytie bazéna, ktoré šetrí váš čas aj peniaze

Zastrešenie, resp. prekrytie bazéna ponúka viacero výhod. Možno spomenúť zvýšenú kvalitu vody a jej ekologický a bezplatný ohrev (podmienený intenzitou slnečného žiarenia). Prekrytie bazéna totiž znižuje odparovanie vody, ako aj spotrebu energie na vykurovanie – čiže eliminuje zbytočné tepelné straty a úniky. Aj v nočných hodinách bude teplota vody príjemná (samozrejme, v závislosti od ročného obdobia). Je preukázané, že prekrytie bazéna prispieva k menšej spotrebe bazénovej chémie na úpravu vody, čo sa taktiež pozitívne premietne do vašich financií. Z toho vyplýva, že so zastrešením ušetríte hneď dvakrát. Prekrytie bazéna taktiež do istej miery uľahčuje jeho údržbu, a to pri zachovaní dobrej kvality vody. Tú si môžete užívať počas celej sezóny a bez zbytočnej námahy. To je len niekoľko dôvodov, prečo bazénu dopriať kvalitné prekrytie, o ktoré sa postaráme.

Prekrytie bazéna predĺži kúpaciu sezónu

Prekrytie bazéna má aj bezpečnostnú funkciu. Vo všeobecnosti predstavuje jeden z najlepších spôsobov, ako zabezpečiť bazén. Nemusíte sa obávať, že do vody spadnú deti alebo domáci zvierací miláčikovia počas hrania sa na dvore. Akú ďalšiu výhodu ponúka bazénové zastrešenie? Z kúpania v pohodlí domova sa budete tešiť o čosi dlhšie, nielen počas teplých dní. Prekrytie bazéna totiž predĺži kúpaciu sezónu od jari do jesene (pre otužilcov aj počas chladnejších dní). Účinne zabráni aj znečisteniu vody rôznymi nečistotami a špinou (opadajúce lístie, nafúkané kúdole prachu, hmyz atď.).

Precízne konštrukčné riešenie prekrytia bazéna

Zastrešenie bazéna má minimálne nároky na údržbu a jednoduchý systém ovládania. Radi vám pomôžeme s realizáciou prekrytia vášho bazéna, pozostávajúceho z odolnej hliníkovej konštrukcie a kvalitnej výplne. Odolá nárazom aj nepriaznivým celoročným poveternostným vplyvom, UV žiareniu aj zmenám počasia. Garantujeme individuálne riešenie a optimálne prekrytie bazéna na mieru, vzhľadom na priestorovú dispozíciu bazéna aj pozemku. Stavte na elegantné a spoľahlivé zastrešenie a užívajte si svoj bazén na maximum. Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes – nielen na prekrytie bazéna, ale aj na hliníkové ploty, hliníkové pergoly, posuvné dvere či hliníkové žalúzie. Láka vás zimná záhrada? Pomôžeme vám splniť si aj tento sen.

Ukážky našich prác