Posuvné dvere ako skvelé riešenie pre každú modernú terasu

Garwin
Posuvné dvere pre úchvatné výhľady z vašej terasy

Posuvné dvere na terasu šetria priestor, a teda pri otváraní a zatváraní nie je potrebné odsúvať nábytok či iné zariadenie. Oceníte aj mimoriadne pohodlnú a jednoduchú manipuláciu. Elegantný a luxusný vzhľad dotvárajú veľké presklené steny, ktoré dokonale spoja interiér s exteriérom.

Garantujeme, že naše posuvné dvere zaujmú na prvý pohľad. Z väčšej časti sú tvorené odolným sklom, vďaka ktorému bude celý priestor výborne presvetlený prirodzeným svetlom, čím sa priestor zároveň opticky zväčší. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj bezbariérové posuvné dvere. Dbáme na použite materiálov, ktoré prispievajú k stabilite, odolnosti a dlhej životnosti dverí, ako aj k ich minimálnej údržbe.

Garwin
Rámové aj bezrámové posuvné dvere

Posuvné dvere spolu s terasou predstavujú dekoračný prvok modernej nehnuteľnosti. Našu ponuku tvorí bezrámový posuvno-otočný systém dverí s výbornými akusticko-izolačnými parametrami. Funguje na princípe vrchných a spodných hliníkových vodiacich koľajníc. Medzi sklami je umiestnené priesvitné silikónové tesnenie pre váš dokonalý výhľad. Na výber máte rozličné hrúbky skla (8 – 12 mm). Odporúčame 50 – 70 cm šírku jednotlivých sklenených dielov – tak možno dosiahnuť až 95 %-nú otvárateľnosť terasy, čo oceníte obzvlášť v letných mesiacoch. Druhou voľbou sú posuvné dvere s rámovým hliníkovým posuvným systémom zloženým z rámu a krídla bežiaceho na dvoj-, troj- alebo štvorradových koľajniciach, ktoré sú posúvateľné do každej strany. Mohérové tesnenie garantuje ochranu pred vonkajšími poveternostnými vplyvmi, ako aj tichý a plynulý pohyb krídel. Na výber máte viacero typov zasklenia s hrúbkou 4 – 8 mm, a to v rôznych farebných prevedeniach (vzorkovník RAL). Takéto posuvné dvere zaiste podčiarknu estetický ráz celej terasy i nehnuteľnosti.

Posuvné dvere na štýl harmoniky? Tiež dobrá voľba

Populárne sú aj posuvné dvere s hliníkovým harmonikovým systémom Alumil. Umožňujú dokonalé prepojenie interiéru aj exteriéru. Otvárateľnosť krídel je možná oboma smermi (von aj dnu). Tento štýl sa ujal nielen v domácnostiach, ale aj v reštauráciách či nákupných centrách. V jeho prospech hovoria izolačné sklá s výbornými akusticko-izolačnými vlastnosťami, ktoré sú odolné voči silnému vetru i dažďu. Farebná povrchová úprava podľa RAL vzorkovníka ulahodí vkusu každého. Do pozornosti dávame aj naše zimné záhrady, hliníkové ploty, hliníkové pergoly či hliníkové žalúzie, ktoré skvelo doplnia každú terasu aj celú nehnuteľnosť.

Ukážky našich prác