ZIIIP – látkové tienenie

Garwin
ZIIIP – látkové tienenie

ZIIIP – látkové tienenie (ZIIIP screen) sú vonkajšie rolety, ktoré výborne chránia priestor pred slnkom. Sú vyrobené z technickej textílie, ktorá je čiastočne priehľadná.

Pôvodne boli screenové vonkajšie rolety určené pre výklady a podobné veľké presklené plochy. Dnes sa tešia veľkému záujmu aj zo strany domácností, a to na tienenie altánkov, pergol a podobných objektov. ZIIIP screen rolety sú totiž účinným riešením pred nepriaznivým počasím aj slnečným žiarením.

ZIIIP – látkové tienenie vynikajú vysokou efektivitou tienenia, pričom dbajú na zachovanie presvetlenia interiéru. Tajomstvom je redšie tkaná alebo perforovaná látka.

Garwin
ZIIIP – látkové tienenie ako moderný a funkčný doplnok

ZIIIP – látkové tienenie dodávame v rôznych farebných prevedeniach, ktoré vynikajú moderným dizajnom. Stanú sa esteticko-dizajnovým doplnkom každého priestoru. Výhodou je minimálna údržba. ZIIIP screen rolety si nevyžadujú špeciálnu starostlivosť. Všetky komponenty sú vhodné do exteriéru a odolné voči poveternostným podmienkam. Pri znečistení ich zväčša stačí umyť čistou vodou, prípadne mydlovým roztokom – nepotrebujete teda žiadne špeciálne prípravky.

Ďalšie výhody ZIIIP – látkového tienenia

  • vysoká odolnosť voči vetru,
  • ochrana pred slnkom – interiér bude spoľahlivo chránený pred prehrievaním (vďaka tomu v lete ušetríte na nákladoch na klimatizáciu),
  • ochrana pred hmyzom – stiahnuté ZIIIP screen rolety fungujú aj ako sieťky proti dotieravému hmyzu,
  • súkromie – ZIIIP– látkové tienenie zamedzuje neželaným pohľadom susedov či okoloidúcich ľudí po ulici,
  • pohodlné ovládanie na diaľkový ovládač,
  • rôzne rozmerové a farebné variácie – rolety budú ladiť s fasádou či ostatnými prvkami a doplnkami,
  • farebná a tvarová stálosť – tieniace látky nevyblednú vplyvom slnečnej páľavy či dažďa, a taktiež nezmenia svoj tvar (nenatiahnu sa, ani nezačnú scvrkávať),
  • výroba na mieru,
  • vynikajúca cena za ZIIIP – látkové tienenie: cena je vždy stanovená individuálne pre každého klienta a zohľadňuje typ konkrétneho látkového tienenia, rozmery, spôsob ovládania a ostatné faktory. Preto odporúčame požiadať o nezáväznú cenovú ponuku, ktorú vám vypracujeme v čo najkratšom čase.

Ukážky našich prác