Zasklenie terás zvýši hodnotu terasy aj celej nehnuteľnosti

Garwin
Zasklenie terás v réžii expertov

Zasklenie terás prispieva k ich využitiu počas celého roka. Zvýši hodnotu nielen terasy, ale aj celej nehnuteľnosti. (V prípade jej predaja ide o výborný bonus, ktorý môže prikloniť pomyselnú misku váh kupujúceho na vašu stranu.) Zasklením terasy zároveň získate viac priestoru pre trávenie voľných chvíľ s rodinou aj na realizáciu svojich voľnočasových aktivít.
Zasklenie terás taktiež vedie k vytvoreniu tichšieho miesta, keďže účinne eliminuje hluk a ruch z okolia. Ak túžite po dokonalom súkromí, odporúčame hliníkové žalúzie ako praktický doplnok, ktorý dodá vašej terase istý šmrnc aj eleganciu.

Garwin
Zasklenie terás – riešenie, vďaka ktorému môžete ušetriť

Vedeli ste, že zasklenie terás môže viesť k nižším nákladom na energie? Kvalitné izolačné sklo totiž prispieva k lepšej regulácii teploty, čo sa odráža aj na zníženej spotrebe energie. Je potrebné spomenúť ešte jedno pozitívum – zasklenie terás originálne a dômyselne spája interiér s exteriérom vašej domácnosti.

Ide o vkusné a nadčasové riešenie, ktoré celý priestor prevzdušní, opticky zväčší a, samozrejme, presvetlí. Náš tím expertov je pripravený pomôcť vám pri výbere vhodného riešenia (rámový aj bezrámový systém) na mieru vašej terasy.

Ukážky našich prác