Moderné hliníkové ploty – dizajn, funkčnosť a kvalita

Garwin
Moderné hliníkové ploty – kvalita, ktorá pretrvá desaťročia

Trvácne, dizajnové a odolné hliníkové ploty od Garwin – to je zvýšenie miery súkromia aj ochrany pred nežiaducimi pohľadmi. Ponúkame vám viacero dizajnových variácií, ktoré  podčiarknú estetický ráz nehnuteľnosti. Uvedomujeme si totiž, že plot je  vizitkou každého domu, a teda by mal ladiť s celkovou architektúrou stavby.

Preto vám hliníkové ploty navrhneme a vyrobíme na mieru tak, aby vyhovovali vašim nárokom a predstavám, ako aj vzhľadu nehnuteľnosti. Určite vás potešia aj rozumné ceny, ktoré zbytočne nezaťažia  rozpočet. Pri práci používame prvotriedne komponenty vyrobené z hliníka. Dôraz kladieme aj na vysokú kvalitu upevňovacích a ostatných prvkov použitých pri výrobe a inštalácii. Tú majú pod palcom naši skúsení a kvalifikovaní zamestnanci.

Garwin
Hliníkové ploty – aké sú ich výhody?

Hliníkové ploty preberajú na seba všetky charakteristiky hliníka ako materiálu. Obzvlášť je potrebné spomenúť jeho trvácnosť a výbornú odolnosť voči poveternostným podmienkam aj  voči mechanickému či chemickému poškodeniu. Hliník je navyše tepelne stály a svoje úžitkové vlastnosti aj tvar si uchováva desaťročia.

Hliníkové ploty sú teda dlhodobou investíciou, ktorá sa vám rozhodne vyplatí a v priebehu rokov zaiste vráti. V ich prospech hovorí aj nízka hmotnosť. Hliníkové ploty si žiadajú minimálnu, resp. žiadnu povrchovú údržbu, nepotrebujú špeciálnu starostlivosť či natieranie. Ich povrch si uchováva farebnú stálosť, nepraská, nehrdzavie a odolá mrazom aj horúčavám. Hliníkové ploty tak stále vyzerajú ako nové, bez ohľadu na čas a počasie.

Hliníkové ploty ako populárna voľba Slovákov

Hliníkové ploty je možné osadiť do každého priestoru, a preto sú v súčasnosti veľmi obľúbené – bez ohľadu na to, či ide o starší objekt alebo novostavbu. Moderný vzhľad, výborná odolnosť, bezúdržbovosť a možnosť personalizácie prispievajú k ich popularite naprieč celým Slovenskom. Široká ponuka, detailne prepracované prevedenie, rozmanité konštrukčné riešenia a farebná pestrosť garantujú, že okolo svojej nehnuteľnosti budete mať plot presne podľa vašich predstáv. Postaráme sa, aby vás finálny výsledok milo prekvapil, potešil a stal sa štýlovým a funkčným prvkom. Veríme našej práci aj produktom, a preto je samozrejmosťou záruka. Stavte na kvalitu a profesionalitu, stavte na expertov z Garwin – špecialistov na hliníkové ploty, zimné záhrady, hliníkové pergoly, posuvné dvere i hliníkové žalúzie. Presvedčte sa aj vy.