Zimná záhrada s výnimočnou funkčnou aj dizajnovou hodnotou

Garwin.sk
Zimná záhrada ako váš súkromný kúsok raja a pohody

Zimná záhada je ideálnym riešením, ako rozšíriť obytný priestor a dodať celej nehnuteľnosti pridanú hodnotu. Garantujeme, že zimnú záhradu od Garwinu budete využívať po celý rok. Zabezpečíme jej odborný návrh a prvotriednu realizáciu, čiže sa stane plnohodnotným priestorom s výnimočnou estetickou aj dizajnovou hodnotou.

Garwin
Zimná záhrada ako nový priestor

Je už iba na vašom rozhodnutí, či bude zimná záhrada súžiť ako súkromná mini botanická či bylinková záhrada, jedáleň, raňajkáreň, obývačka, kancelária, meditačná miestnosť, ateliér, posilňovňa alebo kútik na rozmanité voľnočasové a oddychové relaxačné aktivity.

Odmenou vám bude nielen útulný priestor, ale aj výborný výhľad na okolie. Zimná záhrada od Garwin je jednoducho taká dobrá, že z nej nebudete chcieť odísť.

Zimná záhrada s dokonalým osvetlením a vetraním

Zimná záhada od Garwinu – to je dokonalo presvetlené a prevzdušnené miesto, ktoré vyhovie všetkým členom rodiny. Multifunkčné sklenené konštrukcie zmiernia skleníkový efekt, keďže účinne absorbujú, príp. odrážajú infražiarenie. O to sa postará špeciálny povlak na sklách. Nemusíte sa obávať, budú disponovať rovnakými tepelno-izolačnými parametrami ako číre sklo.

Okrem výborných svetelných podmienok zabezpečíme aj primerané vetranie (ventily, čiastočné ventilačné otvory, strešné okno, vetracie otvory do okien), ktoré eliminuje letné prehriate priestoru a zaistí dostatok čerstvého vzduchu. Zimnú záhradu môžete plnohodnotne využívať aj po zotmení či zvýšenej oblačnosti, a to vďaka kvalitnému osvetleniu integrovanými halogénovými alebo LED svetelnými zdrojmi. V prípade záujmu vám vytvoríme aj postupne sa zapínajúce osvetlenie s nastaviteľnou intenzitou.

Garwin
Zimná záhrada na mieru

V Garwin vám vytvoríme zimnú záhadu na mieru tak, aby v maximálnej miere spĺňala potreby a požiadavky všetkých členov domácnosti a zároveň aby spolu s nehnuteľnosťou  tvorila dokonalý dizajnový a estetický celok. Samozrejmosťou je odolná a stabilná hliníková konštrukcia, ktorej RAL farbu si môžete vybrať. Obľúbený je aj dekor dreva. Nech už sa rozhodnete pre akékoľvek riešenie, v Garvine vám ponúkame moderné a funkčné zimné záhady v rozmanitom štýle.

Dbáme na prvotriednu kvalitu použitých materiálov a precíznu remeselnícku prácu – a to nielen pri zimných záhradách, ale aj ostatných produktov a služieb v našej ponuke (hliníkové ploty, hliníkové pergoly, posuvné dvere, hliníkové žalúzie, zasklenie terás).

Garwin
Prečo my?

Personalizované služby, inovatívny dizajn s kvalitnými materiálmi a záruka, zaručujú dlhú životnosť a umožňujú snívať o krásnej zimnej záhrade podľa Vašich požiadaviek. Či už prídete k nám s hotovými plánmi, alebo necháte nás realizovať budúci dizajn zimnej záhrady, môžete si byť istý, že dostanete odborné znalosti a kvalitu za vaše peniaze.

Používame Synseal a Wintergarden System profilové systémy, špeciálne navrhnuté pre stavbu zimných záhrad, takže hocijaká forma môže byť realizovaná pomocou výrobných komponentov.